Tytoń

Firma AGROBUD Józef Grzyb została założona w 1990 roku. Tradycje tytoniarskie w naszym regionie sięgają lat pięćdziesiątych XX wieku. Idealne warunki do uprawy tytoniu, nieustanne doskonalenie i wieloletnia praktyka pozwalają nam na oferowanie najwyższej klasy produktów i usług. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki kontraktacji tytoniu, tytonie wysokiej jakości oraz szeroki wybór nasion odmian o dużej wydajności, odporności na choroby, szkodniki i pleśnie. Naszą specjalnością jest produkcja tytoniu Virginia, który charakteryzuje się najwyższymi światowymi standardami. Wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania technologiczne. Współpracujemy z dostawcami, czyli grupami produkcyjnymi, w których największy udział ma Łukowskie Zrzeszenie Plantatorów Tytoniu.
Tytoń jest dostarczany głównie do sziszy. Ponadto oferujemy produkty: listki, listki, liście luźne oraz liście w całości. Produkty pakowane są w pudełka C-49. 100% naszej produkcji jest eksportowane. Dysponujemy flotą 12 samochodów ciężarowych o dużej ładowności, których używamy do świadczenia usług transportowych na całym świecie.

Podstawowy zakres naszych usług obejmuje:

KONTRAKTACJE TYTONIU

SPRZEDAŻ TYTONIU

SPRZEDAŻ NASION TYTONIU

Współpracujemy z plantatorami indywidualnymi i grupami producenckimi, zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalną realizację zamówień. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i terminowe wykonywanie zobowiązań.

Serdecznie zapraszamy.